Title:
Náš tím
URL:
http://www.benihana.sk
Description:
Náš priateľský tím šéfkuchárov, čašníkov, kuchárov a ďalšieho personálu zabezpečuje, aby bolo o všetky vaše potreby postarané.
Keywords:
sushi, teppanyaki, Bratislava
Language:
sk
Author/a:
Benihana.sk
Contributor/a:
Publisher/a:
Intellectual property rights:
Creation date:
2018-12-17
Zobraziť menuBenihana na FoursquareBenihana na TripadvisorBenihana na InstagrameBenihana na FacebookuEnglish version
Telefonická rezervácia+421 2 3218 6240

Náš tím

Náš priateľský tím šéfkuchárov, čašníkov, kuchárov a ďalšieho personálu zabezpečuje, aby bolo o všetky vaše potreby a očakávania počas vašej návštevy postarané.

Šéfkuchár – Khalil Chrif Tribak

Šéfkuchári TEPPANJAKI sú zabávači v kulinárskom svete – sú to kúzelníci, komedianti, žongléri so šejkermi na soľ a korenie – a to všetko v originálnom reštauračnom predstavení.

Vedúci šéfkuchár reštaurácie Benihana v Bratislave, Khalil Chrif Tribak, určite nie je výnimkou.

Khalil sa narodil v Maroku a 16 rokov strávil v Anglicku. Svoju kariéru odštartoval v roku 1996 v reštaurácii Benihana Piccadilly v Londýne, kde získal aj cenné skúsenosti od guru Benihany, šéfkuchára Suzuki Sana. Počas rokov strávených v Benihana Piccadilly sa ponoril do tajov umenia japonskej kuchyne. Nie je len vynikajúcim šéfkuchárom teppanjaki a zabávačom, ale aj brilantným šéfkuchárom suši.

Pracoval v mnohých známych reštauráciách, ako napríklad Koschi Restaurant v Londýne, Roko Restaurant v Cobhame a Fennel Restaurant v Guildforde. Zabával bohatých a slávnych, medzinárodných aj miestnych hostí vďaka svojej schopnosti odhadnúť, čo jednotliví hostia očakávajú.

Jeho prístup k jedlu je založený na dôraze na chuť a textúru každého pokrmu ako hlavnej priority. Khalilovým osobným poslaním je kvalita a originálnosť. Používa tie najčerstvejšie a najlepšie prísady od miestnych dodávateľov.

Khalil: "Nepociťujem to tak, akoby som bol každý deň v práci, je to skôr o tom, že mám okolo seba priateľov pozvaných na večeru a zabávam ich.“

Šéfkuchár – Khalil Chrif Tribak